BIOREZONANČNÁ TERAPIA

Biorezonacia s Bicom 2000

1312022451bicom_m

Biorezonančná terapia je rýchla, absolútne bezpečná a bezbolestná metóda, ktorá slúži na diagnostiku a liečbu chorôb v počitačom, medicínsky nezistiteľnom štádiu ochorenia, ale i v prípadoch, keď je choroba naplno rozvinutá a autoregulačný systém organizmu je závažne porušený.

Na diagnostiku a liečbu chorôb využívame špičkový prístroj poslednej generácie BICOM 2000, pracujúci na princípe merania elektromagnetického vlnenia, ktorého zvýšenie alebo zníženie súvisí s poruchou činnosti príslušných orgánov ľudského tela.

 

Ľudské telo vysiela rôzne elektromagnetické vlny, pričom bunky rôznych tkanív a orgánov majú svoje špecifické vlnenia.

Vlnenie u zdravého človeka má inú štruktúru ako u človeka chorého, u ktorého je ovplyvnené prítomnosťou baktérií, plesní, vírusov, ťažkých kovov a iných toxínov v organizme. Pokiaľ telo ovplyvňujú rušivé substancie, je vystavené choroboplodným zárodkom či dlhodobému stresu, môže dôjsť ku poruche komunikácie medzi bunkami, čo sa prejavuje rôznymi poruchami duševného stavu, poklesu výkonnosti, chronickej únavy a neskôr tiež poškodeniami vnútorných orgánov a organickými zmenami s príslušnými symptómami. Každá choroba je vyvolaná poruchou informácie na vnútro- bunkovej úrovni čo vyústi do zmeny jej elektromagnetického vlnenia.

 

Jedinečný prístroj BICOM 2000 odhalí rušiace vlnenie buniek a orgánov, upraví ho a ako harmonické a posilnené vracia späť do organizmu.

Dochádza tak k harmonizácii celého tela, k zásadnej úprave regulačných mechanizmov, vysoko účinnej detoxikácii organizmu a stimulácii imunitného stavu. Ako funguje biorezonancia je podrobne rozpracované v štúdii o Bicom 2000.

Biorezonacia a jej použitie - BIOCOM 2000

alergia-alergologia-biorezonacia

V čom spočíva biorezonančná terapia?

Biorezonancia s prístroj Bicom 2000 meria elektromagnetické vlnenie, ktorého zvýšenie alebo zníženie vždy súvisí s poruchou činnosti príslušných orgánov v ľudskom organizme. Vtedy dochádza k narušeniu autoregulačného systému a tým k vzniku únavy, zníženiu imunity a ochoreniam.

 

Pre vysvetlenie, keď dôjde k zníženiu hodnoty dráh, tak je človek vyčerpaný a organizmus závažne oslabený (pooperačné stavy, liečba ťažkých ochorení, stres). Naopak, k zvýšeniu dráh dochádza pri “predráždení” tela, teda pri sklone k alergiám a pri poruche vegetatívneho nervstva.

 

Zvýšenie jednotlivých dráh (napríklad čriev alebo ľadvín) ukazuje často na zápalové procesy v jednotlivých orgánoch.

 

Biorezonancia s prístrojom Bicom vďaka svojim počítačovým programom odhalí rušiace vlnenie a upravuje ho ako harmonické a posilnené vracia späť do organizmu.

 

Pod týmto vplyvom dochádza k zásadnej úprave regulačného systému a tým aj k zlepšeniu stavu pacienta. Jednoducho povedané, vlastné vlnenie tela sníma a privádza „káblom“ do prístroja, tam prejde riadeným filtrom cez počítač, v ktorom sa oddelí harmonické vlnenie od patologického. Po úprave sa vracia druhým „káblom“ upravené vlnenie do pacientovho tela. Táto počítačom riadená oscilačná terapia je bezbolestná a bez vedľajších účinkov.

 

Detoxikácia organizmu

Biorezonančná terapia je mimoriadne účinná pri detoxikácii organizmu, zvlášť sa odporúča:

 

  • pri ochoreniach kĺbov -reumaticej artritíde, bolestiach  chrbta
  • astme a ulceróznej colitíde
  • zníženej imunite 
  • alergiách inhalačných a potravinových
  • bolestich hlavy , menštruačných  bolestiach a problémoch pri menopauze

 Alergici trpia  okrem iného bolesťami klbov  , chrbtice ,  ekzémami  , migrénov , poruchami imunity a práve u týchto  ľudí  je  biorezonacia  úspešná .

Pri reumatickej artritíde nie je možné zrekonštruovať poškodené tkanivá  ale je možné zastaviť zápalový proces, tým že nedochádza  k napredovaniu ochorenia  a eliminujú sa tiež bolesti .

 

Špeciálny program je vyvinutý i pre antinikotínovú liečbu - vynikajúca pomoc pre fajčiarov, ktorí sa rozhodli prestať s fajčením.

Biorezonančná terapia

983424

Prístroj BICOM 2000


Bicom vďaka špičkovým počítačovým programom vie odhaliť rušiace elektromagnetické oscilácie, upraviť ich ako harmonické a posilňujúce vrátiť späť do organizmu.


Biorezonancia samotná sa teda vykonáva počítačovým zariadením BICOM 2000. Toto prístrojové zariadenie sa považuje za ideálne terapeutické riešenie, pretože liečba problémov s ním je úplne bezpečná a bezbolestná, nemá vedľajšie účinky a zaručuje veľmi dobré výsledky. Čiže, prístroj BIOCOM vytvorí okruh KLIENT – PRÍSTROJ – KLIENT, ktorej výsledkom je fyzikálna eliminácia poruchového signálu.

 

Počas terapie sa meria elektromagnetické vlnenie, ktorého zvýšenie alebo zníženie súvisí s poruchou činnosti príslušných orgánov v ľudskom organizme. Vtedy dochádza k narušeniu autoregulačného systému a tým k vzniku únavy, zníženiu imunity a ochoreniam. Vďaka špičkovým počítačovým programom vie odhaliť rušiace elektromagnetické oscilácie, upraviť ich ako harmonické a posilňujúce vrátiť späť do organizmu. Dochádza tak k harmonizácii celého tela, k zásadnej úprave regulačného systému a nastáva zlepšenie stavu pacienta často aj tam, kde dovtedajšie liečenie nebolo úspešné. Táto jemná počítačom riadená oscilačná terapia je bezbolestná a nemá vedľajšie účinky. Pomáha naštartovať Váše samoregeneračné procesy.

 

Čo je to biorezonancia?
 

Uveďme názorný príklad biorezonancie:

 

Keď udrieme do ladičky nástrojov v izbe, v ktorej stojí klavír, zodpovedajúca struna v piane začne rezonovať. Prostredníctvom určitých vlnových dĺžok (frekvencií) spolu komunikujú aj bunky. Ak ich komunikácia nie je rušená cudzorodými frekvenciami, je daná osoba považovaná za zdravú. Keď sa napríklad dostane do tela toxín, vysiela rušivé frekvenčné obrazy, ktoré vadia vlastným telesným regulačným silám a postupne oslabujú telesné funkcie.

 

Medzi jednotlivými osciláciami existujú vzájomné vzťahy a vplyvy a spolu tvoria oscilačné spektrum pacienta alebo aj individuálny oscilačný obraz. Vlnenie u zdravého človeka má inú štruktúru ako u človeka chorého: v oscilačnom obraze chorého pacienta sa vyskytuje vlnenie cudzorodých substancií nahromadených v tele, ako je napr. amalgám, nepriaznivé baktérie, vírusy, alergény, plesne a podobne, ktoré narušujú normálny oscilačný obraz. Biorezonančná terapia je nenásilná oscilačná terapia, bez akýchkoľvek vedľajších účinkov, ktorá je ovládaná počítačom a stimuluje samo liečiace sily. Jej použitie vo väčšine prípadov vedie k rýchlemu uzdraveniu.